ایلان ماسک پس از صدور یک هشدار شوک "تخریب" دلار آمریکا که می تواند باعث افزایش قیمت کریپتو شود، ناگهان سکوت خود را در مورد بیت کوین شکست. > 자유게시판

본문 바로가기

다온길펜션

다온길펜션의이야기페이지입니다.

유익한정보를 보고가세요

ایلان ماسک پس از صدور یک هشدار شوک "تخریب" دلار آمریکا که می…

페이지 정보

작성자 Waldo 작성일24-08-12 08:31

본문

ایلان ماسک، مدیر اجرایی میلیاردر تسلا، پس از سقوط قیمت بیت کوین در سال 2022، بیشتر از نظرات بیت کوین و کریپتو خودداری کرده است (حتی وقتی میلیاردر همکار، مارک کوبان، پیش بینی «دیوانه ای» قیمت بیت کوین را انجام می دهد).
اکنون در CryptoAsset و مشاور بلاک چین فوربس مشترک شوید و پس از زلزله نصف شدن بیت کوین، «بلاک‌باسترهای بلاک‌چینی را که برای 1000 درصد سود بیشتر آماده شده‌اند، کشف کنید».
با این حال، قیمت بیت کوین مجدداً افزایش یافته است و به بالاترین حد خود در اواخر سال 2021 رسیده و با پذیرش وال استریت و تبدیل ارز دیجیتال دونالد ترامپ که بازار را تقویت می کند، به بیش از 70000 دلار در هر بیت کوین صعود کرده است.
اکنون، پس از اینکه ماسک هشداری شوکه‌کننده درباره آینده دلار آمریکا صادر کرد، این میلیاردر متزلزل سکوت طولانی‌مدت خود را درباره بیت‌کوین شکست و گفت که «مقداری» را در آن می‌بیند.
اکنون برای CryptoCodex رایگان ثبت نام کنید - یک خبرنامه روزانه پنج دقیقه ای برای معامله گران، سرمایه گذاران و افراد کریپتو کنجکاو که شما را به روز می کند و شما را از روند صعودی بازار بیت کوین و کریپتو جلوتر می کند.
کنگره Forbes'Right-down Halting Measure رادیکال بیت کوین را با افزایش قیمت 100 تریلیون دلاری برای جایگزینی GoldBy Billy goat Bambrough معرفی می کند tonContributor، میلیاردر تسلا، ایلان ماسک، همچنان یکی از محرک‌های اصلی بازار بیت‌کوین و کریپتو، با ... [+] نظرات و پست‌های او که اغلب باعث نوسانات شدید قیمت می‌شوند.
گتی ایماژ برای نیویورک تایمز ماسک در مصاحبه‌ای که در یوتیوب پخش شد گفت: «من فکر می‌کنم بیت‌کوین و شاید برخی دیگر ارزهای دیجیتال شایستگی دارند. ماسک اضافه کرد: «من به نوعی برای دوج کوین [رقیب بیت کوین مبتنی بر میم] نقطه نرمی پیدا کرده ام زیرا سگ ها و میم ها را دوست دارم.
ماسک به افزایش قیمت بیت کوین در سال 2021 کمک کرد و دوج کوین و بازار ارزهای دیجیتال گسترده تر را با خود همراه کرد، زمانی که 1.5 میلیارد دلار بیت کوین به ترازنامه تسلا اضافه کرد.
با این حال، او متعاقباً قیمت بیت کوین را کاهش داد، زمانی که ابتدا طرح های تسلا را برای پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت لغو کرد و سپس با فروش اکثر بیت کوین تسلا، یک سه ماهه سودآور در سال 2022 به دست آورد.
تسلا هنوز تقریباً 10000 بیت کوین به ارزش نزدیک به 650 میلیون دلار در ترازنامه خود دارد.
ماسک در همین حین به‌روزرسانی‌هایی را برای شرکت رسانه‌های اجتماعی X خود منتشر کرده است که برخی از معامله‌گران بیت‌کوین و کریپتو فکر می‌کنند می‌تواند بازار را متحول کند.
ماسک در ماه مارس در کنار تصویری که X را با شرکت پرداخت قدیمی خود که به PayPal تبدیل شده است، به X ارسال کرد: "این دایره کامل خواهد شد."
اکنون برای CryptoCodex ثبت نام کنید—یک خبرنامه رایگان و روزانه برای کنجکاوهای رمزنگاری
فوربس لیک فاش می‌کند که یک زلزله «بزرگ» فدرال رزرو می‌تواند ناگهان قیمت بیت‌کوین، اتریوم، XRP و کریپتو را بشکند.
دارایی‌های دیجیتال فوربس در ماه آوریل، ایلان ماسک در یک کارخانه تسلا، از احتمال خرید خودروهای تسلا با دوج کوین انتقاد کرد و علیرغم افشای آنچه که فکر می‌کند «ارز واقعی» در ماه گذشته بود، «دوج کوین به ماه» را اعلام کرد.
X، که به طور رسمی با نام توییتر شناخته می شود، در سال گذشته بی سر و صدا مجوزهای انتقال پول را در سراسر ایالات متحده دریافت کرده است و ماسک گفته است که قصد دارد پرداخت ها را در سال 2024 "انقلابی" کند.
در ماه مه، ماسک گزارش‌هایی را که درباره رمزارزها با رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده و دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه سال 2024 در کاخ سفید گفتگو کرده است، رد کرد.
ماسک در آن زمان در پستی در X نوشت: «مطمئناً من هرگز با ترامپ درباره کریپتو صحبت نکرده‌ام، اگرچه به طور کلی طرفدار چیزهایی هستم که قدرت را از دولت به مردم منتقل می‌کند، که کریپتو می‌تواند انجام دهد».
من را در توییتر دنبال کنید. He-goat BambroughFollowingمن یک روزنامه نگار با تجربه قابل توجه در پوشش فناوری، امور مالی، اقتصاد و تجارت در سراسر جهان هستم. به‌عنوان سردبیر Finding of fact.co.uk، من در مورد چگونگی تغییر تجارت، روندهای سیاسی و آخرین فرهنگ و سبک زندگی، گزارش دادم. من ظهور بیت کوین و ارزهای دیجیتال را از سال 2012 پوشش داده ام و ظهور آن را به عنوان یک فناوری خاص به عنوان بزرگترین تهدید برای سیستم مالی مستقری که جهان تاکنون دیده است و مهمترین فناوری جدید از زمان خود اینترنت ترسیم کرده ام. من برای CityAM، فایننشال تایمز، و نیو استیتسمن از جمله کار کرده و نوشته ام. من را در X @billybambrough دنبال کنید یا در billyATbillybambrough.com به من ایمیل بزنید. افشا: من گهگاه مقدار کمی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نگه می دارم.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you liked this article therefore you would like to acquire more info concerning اخبار خودرو قطره سایپا nicely visit the web-site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

다온길 대표 : 장유정 사업자등록번호 : 372-34-00157 주소 : 충청북도 괴산군 칠성면 쌍곡로4길 40, 1층 연락처 : 010-5378-5149 오시는길
Copyright ⓒ 다온길. All rights reserved. GMS 바로가기